Aby oglądac tę stronę w pełnej wersji włącz obsługę JavaScript oraz zainstaluj wtyczkę Adobe Flash Player

 

Serwisy internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych.Mamy doświadczenie w opracowywaniu struktury informacji na stronie, tworzeniu koncepcji graficznych oraz wdrażaniu prostych oraz bardziej rozbudowanych serwisów.

Technologia Flash

Z przyjemnością podejmiemy się realizacji strony przy użyciu technologii Flash.Wykonujemy również interaktywne elementy stron takie jak banery, galerie, animacje.

CMS

Nasze witryny oparte są na systemach CMS Open Source takich jak eZ Publish, Drupal. Posiadamy również CMS autorski dla klientów potrzebujących bardziej indywidualnych rozwiązań.

Digitalizacje

Wykonujemy Redrawing - przerysowywanie dokumentacji konstrukcyjnej z wersji papierowej do programu AutoCad lub w wersji 3D. Jesteśmy doświadczeni w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej 2D lub 3D. Wykonaliśmy wiele projektów mechanicznych i konstrukcyjnych.

Statystyki Google

Proponujemy rozwiązanie w zakresie analityki sieciowej zapewniającej dokładny wgląd w ruch w witrynie. Stworzymy raport zawierający zachowania użytkowników odwiedzających witrynę co pozwoli na dopracowanie efektywności działania strony.

Hosting

Udostępniamy miejsce na naszych serwerach co pozwala zamieścić witrynę, korzystać z usługi poczty internetowej pod własną domeną i wiele innych standardowych usług w pakietach hostingowych.